15:53:30
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 2619
... Elejére 2. lap 
Téma: Ukrajna
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 30. 14:17 | Sorszám: 353
Ha kihagyjuk László Gyula kettős honfoglalás-elméletét, akkor is több mint 1100 éve létezünk államként. Sok ősibb nép van nálunk, de államként https://figyelo.hu/hirek/hany-ezer-ev-var-meg-europa-egyik-legregebbi-allamar ... alig. Mondjuk Izlandot itt nem említik, ahol először volt alkotmány.
Valahogy mégis megmaradtunk Európa közepén, ha nem is nagyon szaporodtunk, ráadásul megint "rebellisként" emlegetnek minket, pedig most is csak a normalitást szeretnénk elérni egy elmebeteg, érthetetlen környezetben!

Nem elég dugni, hanem gyereket is világra kell hozni! Most erre minden lehetőség megvan!

A "kihal" még él.
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 28. 12:08 | Sorszám: 351
Eredménytelenül merengtem azon, hogy ugyan melyik nyelvre lehetne lefordítani a "remény hal meg utoljára" és a "reményhal megdöglött" kifejezéseket. A "szarok rája" meg ebben az összefüggésben egyenesen utolérhetetlen!
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 27. 08:22 | Sorszám: 348
Bocs, tévedtem. Nem Fricz Tamás, hanem Néző László "találmánya" a mindenszarizmus.
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 25. 17:19 | Sorszám: 346
Nem akarok belegondolni!
Fricz Tamás remek kifejezése "mindenszarizmus". Többen követik mint kellene.
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 25. 12:26 | Sorszám: 344
Azért nem kell teljesen elásni! Talán tudna, csak nem akar, mert... nem tud, vagy nem akar, mert tudja, hogy nem akar, vagy nem tud..., esetleg hülyeség lenne amit akarna írni, vagy nem is tudja mit szeretne írni, vagy amit írna, azt inkább nem írja le.
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 22. 20:49 | Sorszám: 342
Persze, persze, de miért nem válaszolsz a kérdésekre?
Téma: gép
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 22. 15:28 | Sorszám: 78
Másodszor.
Téma: Ukrajna
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. november 22. 15:24 | Sorszám: 340
Neked megy a tárgyilagos látásmód? Tulképp mit is szeretnél?
A Zorbánkormány tűnjön el? Túl sok a kedvezmény a családoknak? Túl sok támogatást kapnak a befektetők? Túl sok a belföldi beruházás? Sok a tervezett akkugyár, amikért máshol harcolnak? Elfogy a víz Mo-on? Minden magyar jól megmérgeződik? Túl sok a stadion? Túl sok a befektetési lehetőség a lakosságnak? Drága, ha belföldi lakos hitelez az államnak? Drágább, ha belföldi nagyvállalkozók teljesítenek országos szintű beruházásokban? Jobb lenne, ha mindig külföldiek teljesítenének anélkül, hogy elő lenne írva a hazai beszállítók legalább 60-70%-os aránya? (Igen, az ilyen beruházásokat az állam támogatja.)
Jobb lenne, ha mosolyogva beengednénk minden "agysebészt", "fogorvost", "fizikust" és más, jól képzett diplomást, aki iratok nélkül érkezikk a határra azért, hogy sokezer Euro kifizetése után udvariasan visszakísérjék a szomszédba? (Néha lövöldöznek ugyan, de ezt most hagyjuk.)
Jó lenne hallgatni, hogy ez már a mi országunk? Bevezetjük a sariát. Pusztuljanak a keresztények, zsidók és minden más vallásúak, akik nem fogadják ezt el?
Ja, még jó lenne tudni, hogy az OBT székhelyén mekkora a bírák irodája, és hány WC-jük van!
Most csak ennyit, később lehet több is.
Téma: Vívás
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. augusztus 07. 22:11 | Sorszám: 7
Az Isten áldja! A megnyilatkozásai és a tettei alapján ő egy ember!
Téma: A nagy ...
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2023. augusztus 07. 21:59 | Sorszám: 228
Nekem egy ilyen út már évtizedek óta rajta van a bakancslistámon, de sajnos mindig elszakadt a cipőm fűzője...
Ja, meg egy akció egy ázsiai lánnyal... ááá, mindegy. Egyszer találkoztam eggyel, akinek eldadogtam angolul, hogyan is jut el a Margitszigetre. Földig hajolt, én szégyelltem magam.
Téma: Rend, őrség
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. augusztus 07. 21:25 | Sorszám: 8
Nem értem.
Évek óta napok, hetek alatt találják meg az elkövetőket. Nem látható?
Téma: Magyarország végjátéka
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. augusztus 07. 21:16 | Sorszám: 20
Baj van? Indíts újra!
Téma: Ukrajna
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2023. február 10. 19:45 | Sorszám: 290
Én kérdeztem.
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2023. február 10. 16:09 | Sorszám: 288
Mi is itt az ami nem igaz?
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2023. február 10. 16:01 | Sorszám: 287
Hmmm...Ezen "kicsit" el kell gondolkozni!
Téma: Pilisi Lovagrend
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. február 10. 15:52 | Sorszám: 591
Kicsit.
Mérges vagy?
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. február 10. 14:16 | Sorszám: 590
Téma: Nyelvédesanyánk.
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 30. 15:50 | Sorszám: 1840
Láttam a Kriplit a Radnótiban. Nekem ott Szombathy volt a csúcs.
Téma: Rapport Richárd
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 30. 15:31 | Sorszám: 179
No, ebben egyetértünk!
Téma: A nagy ...
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 30. 15:13 | Sorszám: 218
Azé' lássuk be, hogy a pálinkához is kell egy kis víz! Ebből következik, hogy ahol nincs víz ott nincs pálinka, így aztán élet sem!
Téma: On-line zene
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 30. 14:50 | Sorszám: 1196
A napokban írtam le valamelyik fórumban, hogy én olyan botfülű vagyok, aki a Himnuszt is csak akkor ismeri föl, ha a mellette lévők leveszik a sapkájukat.
Ettől függetlenül a Rammstein jobb.
Téma: Béke poraira !
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2022. december 30. 14:35 | Sorszám: 440
Fiatalon olvasod hogy meghalt egy ismert ember. Tudomásul veszed, esetleg sajnálod, nem nagyon érdekel. Később meghal egy olyan ember, akit esetleg személyesen ismertél, de nem közelebbről. Meghökkensz. Meghal egy közeli barátod. Meghalnak a nagyszüleid és meghalnak a szüleid. Megpróbálod megemészteni. Vagy sikerül, vagy nem. Barátok segítenek, de ők is elkezdenek meghalni évről évre.
Végül rájössz, hogy te vagy a következő.
Téma: Idézetek
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 30. 13:28 | Sorszám: 274
Téma: A nagy ...
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 23. 14:43 | Sorszám: 216
Mondjuk a Lófej köd valamelyik naprendszerében egy csillagász azt mondja, hogy a Naprendszer harmadik bolygója hozzájuk képest exobolygó, akkor igaza van. Jöjjenek össze, beszéljék meg, hogy melyikük tudja a tutit!
Téma: Kormányinfó
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2022. december 23. 14:30 | Sorszám: 250
Borzasztó ezt olvasni, de sajnos igazad van!
Semmilyen különbséget nem látok az ún. bal- és jobboldali portálok többségi hozzászólói között! Egyformán primitívek, sekélyesek, nem érik el az ötödik osztály helyesírási követelményeit és nagyjából mindannyian az anyázás szintjén eveznek arra "hajtva", hogy melyikük tudja jobban megalázni a másikat anélkül, hogy tényszerűen cáfolná a másik mondandóját! Iszonyú! Elkeserítő!
Ezt látva tudja maga mellé állítani a másik oldal azokat, akik csak a cikkek címét olvassák és fogalmuk sincs, hogy a leírtak mondandója már egészen más!
Nincs szövegértés! Istenem! Hol vannak már azok a tanáraim, akik bármilyen szakosok voltak, kijavítottak, ha rosszul mondtam, vagy írtam valamit?
Ma képes leírni egy "újságíró" azt, hogy "...és nem lett gól, felé rúgta!" Döbbenet! Fogalma sincs, hogy mi a különbség a felé és a fölé között!
Szóval itt tartunk!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...